Ana Sayfa Haber Zafer Sırakaya’ya „Yılın En Başarılı Milletvekili” ödülü

Zafer Sırakaya’ya „Yılın En Başarılı Milletvekili” ödülü

Tokat Gündem Gazetesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 19‘uncusu gerçekleştirilen ‚Tokat Enleri‘ Ödül Töreni’nde ödüller sahiplerini buldu.

AK Parti İstanbul Milletvekili, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Alt Komisyonu Başkanı Zafer Sırakaya, „Yılın En Başarılı Milletvekili” seçildi.

Tokat Enleri Ödül Töreni Ankara’da özel bir otelde yapıldı. İki ay önce başlatılan anketler ile Türkiye genelinde başarılı bulunan Tokatlı sanayici iş adamları ve belediye başkanları sanatçılar, sporcular, sivil toplum kuruluşları ve bireysel başarıların değerlendirildiği 2019 yılı ödülleri Hüseyin Akbaş adına verildi.

Yöresel lezzetlerin ikram edildiği kokteyl ile başlayan program saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Törenin açılış konuşmasını yapan Tokat Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bayram Güvercin yaptı.

Konuşmaların ardından ödüller sahiplerine verildi.

Aslen Tokatlı olan AK Parti İstanbul Milletvekili, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Alt Komisyonu Başkanı Zafer Sırakaya, „Yılın En Başarılı Milletvekili” ödülüne layık görüldü.

Ödül alan AK Parti İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya da konuşmasında, “Gündem Tokat Gazetesi tarafından organize edilen ve bu sene 19’uncusu düzenlenen „Tokat Enleri” ödül töreninde bizleri „Yılın En Başarılı Milletvekili” ödülüne layık gören Tokatlılar Platformu organizasyon komitesine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.